Elektrik faturanız yüksek geliyorsa bunun nedeni periyodik KLİMA BAKIMI yaptırmamaktan kaynaklı olabilir.Bakım yapmadığınız zaman klimalanızın ön petekleri tıkanır ve çift enerji harcamasına neden olur.Bu durumda 100 TL gelmesi gereken faturanız 200-300 TL gelebilmektedir. Klima bakımı yaptırarak hem klimanızın ömrünü uzatmış olursunuz hemde Faturanızın düşük gelmesini sağlamış olursunuz.

Doğalgaz faturanız yüksek geliyorsa bunun neden düzenli olarak KOMBİ BAKIMI yaptırmamak ve PETEK BAKIMI yaptırmamanızdan kaynaklıdır. KOMBİ ve PETEK BAKIMI yaptırarak PETEKLERİNİZİN daha iyi ısınmasına ve daha fazla verim almanıza olanak sağlar. PETEK BAKIMI yaptırdığınız zaman Kombinizin ÇİFT ENERJİ harcamasını ortadan kaldırmış olursunuz.

Bizler KLİMA BAKIMI, KOMBİ BAKIMI, PETEK BAKIMI ve onarımında her zaman orijinal parça kullanarak sizleri güvence altında tutarız. Ayrıca sizlere Klima, Kombi, Petek periyodik bakımında da yardımcı oluruz. Klima, Kombi ve Petek konusunda aklınıza gelebilecek her soru da bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bizler sizlerin sorununu çözmek için her zaman hizmet vermekteyiz. Bizlerin ilk amacı müşteri memnuniyetidir.