Immergas Kombi Servisi Kombi Bakım, Kombi Arıza, Makineli Petek Bakımı hizmetleri ile geniş servis ağı ve çağrı merkezi çalışanları ile haftanın 7 günü 24 saat sizlere bir telefon uzaklığındadır.

Immergas Klima Servisi Klima Bakım, Klima Arıza, Klima Gaz Dolumu, Klima Montaj hizmetleri içerisinde her zaman kendine önemli bir yer bulmuş olan firmamız sektöründe hizmet kalitesi açısından en iyi firmalardan biri konumundadır.

Immergas Kombi ve Klimanizin arıza, montaj, bakım ve diğer servis hizmetleri için bize ulaşın. Profesyonel servis desteğimizle hizmetinizdeyiz. Kurumsal Immergas Servisi olarak kombi servisi başta olmak üzere klima servisi, kazan servisi, hidrofor servisi, brülör servisi, termosifon servisi hizmetlerini uzman teknik ekiplerimizle sunmaktayız.

Öncelikle Immergas ürünlerini ve hizmetlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kullanmakta olduğunuz Immergas kombinizin uzun yıllar ve verimli olarak kullanabilmeniz için periyodik bakımlarını düzenli olarak servisimize yaptırmanızı ve orijinal yedek parça kullanmanızı öneriyoruz. Cihazın periyodik bakımlarını servisimize yaptırmadığınız ve cihazınızda orijinal yedek parça kullanmadığınız taktirde cihazınızın arıza oranını yükseltir, yakıt maliyetlerinizi arttırır, cihazın ekonomik ömrünü kısaltırsınız.

Firmamız 2006 yılından beri Immergas Servisi olarak hizmet vermektedir. Yılların tecrübesi ile en profesyonel ekibi kurmanın gururunu yaşıyoruz. Immergas Servis Numarası için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Tecrübeli ekip ve teknolojik ekipmanları bir araya getirerek gözde kombi servisi olmayı başardık.

Tüm ilçe ve semtlerde gezici mobil servis ekipler ile gelen servis bildirimlerine kısa sürede ulaşılarak cihazlarınızda oluşan arızalara kesin çözümler sunulmaktadır. Gün boyunca istediğiniz saatte servisimizi arayarak randevu alabilirsiniz.